Bramy

Brama to nie tylko wjazd do garażu, to również zabezpieczenie przed utratą ciepła, zabezpieczenie samochodu czy też narzędzi jakie znajdują się wewnątrz. Ponadto brama garażowa to wizytówka naszego domu, dobrana do kolorystyki okien pcv, oraz do stylistyki drzwi wejściowych. Razem tworzą spójną całość. Mamy w swojej ofercie szeroki wybór bram garażowych od różnych producentów. Mogą to być bramy segmentowe, rolowane czy uchylne. Współpracujemy między innymi z takimi producentami jak: Krispol, Wiśniowski, Hoorman, Normstahl, portos. Jesteśmy w stanie dopasować odpowiedni produkt wraz akcesoriami takimi jak automatyka czy dodatkowe zabezpieczenia, do Państwa potrzeb.

Segmentowe

Sposób, w który działają daje możliwość uzyskania maksymalnej przestrzeni dla auta parkującego wewnątrz garażu i na podjeździe. Niemal nieograniczone możliwości wykończenia pozwalają na tworzenie innowacyjnych i niepowtarzalnych rozwiązań.

Bramy segmentowe dopasować można do różnych typów garaży i szerokości wjazdu – także do garaży podwójnych. Wysoki standard wykonania gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania oraz doskonałą izolację cieplną.

Uchylne

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy, całość dopełnia bardzo przystepna cena.

Rolowane

Bramy rolowane to rozwiązanie konstrukcyjne pozwalające na montaż bramy w garażach, w których uzyskać chcemy maksymalną wolną przestrzeń bezpośrednio pod sufitem, w przypadku nietypowych garaży i pomieszczeń gospodarczych.

Brama otwiera się pionowo w górę, a pancerz po zwinięciu znajduje się w skrzynce.